Velmi důležitým prvkem pro úspěch kryptoměny je i její komunita a fanoušci. Proto nás velmi potěšilo, že Dario Suveljak který připravuje plakáty významných členů XRP komunity, zařadil náš Twitter účet Digital Assets Capital na květnové vydání.

XRP komunita a Twitter

Já osobně jsem členem Twitter XRP komunity již roky, jelikož podporuji XRP ekosystém a jejich projekty od roku 2015. V průběhu známé kryptoměnové mánie na konci roku 2017, se do XRP světa zapojilo velké množství lidí. Jelikož XRP bylo nejvíce rostoucí digitální aktivum ze všech. Následně ale v letech 2018 a 2019 XRP značně ztrácelo na ceně, ne na hodnotě, a komunita kolem této kryptoměny se mírně zmenšila.

Což ale kvalitě tweetů a odkazů o XRP a projektech jedině prospělo.

Jedním ze známých podporovatelů XRP je Dario Suveljak z Chorvatska, který vytváří pěkné infografiky o XRP, partnerech, technologii a případech užití. Vydává také plakáty komunity.

S Dario jsem spolupracoval na kapitole “Rozhovory s krypto experty” v knize XRP vládce kryptoměn. Takže jsem moc rád, že pokračujeme i nadále ve spolupráci a vzájemné podpoře úspěchu nejlepšího digitálního aktiva.

Úkol pro vás: “Za jak dlouho nás na úvodním obrázku najdete? Je to lehké.”