Dostali jsme od vás více otázek ohledně konkrétního výpočtu, jak by mohly vypadat jednotlivé scénáře investice v 5-ti letech. A jak by se mohlo pohybovat potenciální splacení hypotéky.

Pojďme se na to společně podívat.

Nejdříve je dobré začít s malou ukázkou z našeho KID dokumentu. To je dokument kde sdílíme klíčové informace pro naše investory. Celý dokument zde:

KID Dokument

Na základě výkonnosti jednotlivých digitálních aktiv v minulosti a jejich potenciálu do budoucna, jsme vypočítali příznivý, nepříznivý a realistický scénář vývoje investice ve fondu DAC.

Pro tyto scénáře jsme vypočítali modelový příklad hypotéky, kdy jste si půjčili 4 milióny a investovali 500 000 Kč na dobu 5 let.

Vývoj investice je simulací a skutečná výkonnost se bude lišit, nicméně s přihlédnutím k minulé a potenciální budoucí výkonnosti nejkvalitnějších digitálních aktiv, je to realistický výpočet.

Ve fondu DAC spravujeme aktuálně 6 velmi kvalitních digitálních aktiv pro naše investory. V následujících 5-ti letech očekáváme významné rostoucí zapojení těchto aktiv do transakčních procesů firem, bank a společností a tímpádem také nárůst jejich hodnoty. Navíc se portfolia našich investorů v čase zvětšují a počet aktiv roste díky novým modelům zhodnocování majetku jako staking, banking a lending.

Zde je přehledný graf:

Na začátku jste si půjčili 4 milióny + celkově ale budete splácet 4,8 miliónu v následujících 20 letech.

Naší snahou je, představit vám možnost, jak již za 5 let by bylo možné splatit celou hypotéku a to při jednorázové investici 0,5 miliónu bez dalších měsíčních investic.

Pokud by se vaše investice pohybovala “jen” v realistickém scénaři, tak by jste i tak po 5-ti letech byli schopni splatit větší část hypotéky, nebo mohli zvolit o 2 – 3 roky delší čas investice a doplatit ji celou. V každém případě je zde velká šance, že nebudete muset splácet celých 20 let a to za pomocí jen 0,5 miliónové jednorázové investice.

 

Tento příklad lze dále simulovat na různé výše hypoték a odpovídající jednorázové investice. Tedy investování 12,5% z vámi zvolené výše hypotéky do fondu DAC na 5 let.

 

Obrovskou výhodou pro naše investory ve fondu DAC je, že ikdyž investují jednorázově, jejich portfolio kryptoaktiv se každý měsíc rozrůstá o nová aktiva a navíc se všechny nově získaná aktiva okamžitě používají na další zhodnocování majetku. Je to tedy složené úročení na měsíční bázi, které neexistuje u žádné jiné investiční třídy jako akcie, dluhopisy apod.

 

Pokud vás tento výpočet zaujal a uvažujete nad rychlejším způsobem splacení hypotéky nebo jednoduše nad velmi zajímavým typem investice stále s kontrolovaným rizikem, pojďme probrat možnou spolupráci.

 

Pěkný den

Petr