Postavili jsme zcela nový program "DAC rentiér" v rámci našeho fondu DAC. Podívejte se s námi, jak to vše funguje a připojte se k nám.

O co se přesně jedná

Cíl

Získat rentu, která vám bude stačit na odchod do "důchodu", získat pasivní příjem, věnovat se oblastem které vás baví, jednoduše se stát rentiéry s částkou která pro vás bude dostatečně zajímavá.

Vize

Vybudovat v následujících 5-ti letech dostatečný kapitál v digitálních aktivech tak, aby zhruba 5% ročního zhodnocení portfolia, generovalo zajímavý a dostatečně velký pasivní příjem pro váš život.

Proč to děláme

Sami se tohoto programu účastníme s našimi penězi a portfoliem digitálních aktiv. Osobně se pohybuji v oblasti kryptoměn od roku 2012. Podle našich diskuzí s investory, i v roce 2020 existuje značné množství negativních názorů ohledně kryptoměn a v mnoha případech zcela zavádějících informací. Rozhodli jsme se sdílet naše dlouholeté knowhow s investory, kteří nechtějí investovat jen do tříd aktiv z minulého století, ale chtějí smysluplně investovat do nové investiční třídy digitálních aktiv s obrovským potenciálem.

Jak vypadá spolupráce v "DAC rentiér" programu

Začátek spolupráce

 • Vyberete si částku, kterou chcete investovat. My doporučujeme 1 000 000 CZK nebo více vzhledem k dosažení zajímavé renty z pohledu cenové hladiny v ČR. Víme, že ne každý má jeden milion korun na účtu připravený k investici. Proto jsme se rozhodli, že minimální částka počáteční investice může být nižší, začínající již od 300 000 CZK.
 • Stanete se součástí fondu DAC, který spravuje portfolio nejkvalitnějších digitálních aktiv s největším potenciálem zhodnocení. Pozor, nikoliv na základě spekulací, ale používání těchto aktiv k transakcím mezi firmami, aplikacemi a uživateli.
 • Zároveň se vaše aktiva budou zhodnocovat zhruba mezi 4-5% ročně, tj. velikost vašeho portfolia bude růst a to každý měsíc na základě stakingu a lendingu.
 • Předpokládaný nárůst hodnoty vašeho portfolia v 5-ti letech je 10x. Není to garantovaná hodnota, ale vzhledem ke kvalitě projektů a jejich použití v budoucnu, je to konzervativní odhad. Použili jsme zde naši strategii inovací a model inflexních bodů adopce. Dále všechny projekty v portfoliu na denní bázi sledujeme a vyhodnocujeme jejich pravděpodobnost úspěchu.
 • Po pěti letech by vaše portfolio mělo dosáhnout dostatečné velikosti tak, aby 5-ti procentní zhodnocení ročně, poskytovalo dostatečně zajímavou rentu pro váš život.
 • Následně můžete svoji investici ponechat ve fondu DAC dlouhodobě a my se budeme starat o vaše 5-ti% zhodnocení, nebo si můžete část i celou investici vybrat.

Určitě vás zajímá konkrétní příklad s čísly, tak abyste si mohli udělat vlastní kalkulaci

 • Investovaná částka 500 000 CZK, období 5 let + následná správa portfolia na dalších 10 let
 • Pravděpodobný nárůst hodnoty portfolia za pět let je 1000%, tedy 5 000 000 CZK
 • Zároveň se vaše portfolio zvětšovalo zhruba mezi 4 - 5% ročně, tedy vaše hodnota portfolia může být vyšší jak 5 miliónů CZK. Pokud by se portfolio nezhodnotilo 10x ale méně, bude se renta generovat z menší částky.
 • Jedna velmi důležitá poznámka: vaše portfolio se neustále zvětšuje v čase. Takže jestliže hodnota digitálních aktiv dočasně poklesne, nemusíte aktiva prodávat a počkáte si na výhodnější cenu. A to je obrovský rozdíl, velice pozitivní, oproti dividendovým akciím.
 • Vaše renta při tomto konzervativním scénaři vývoje portfolia za 5 let: je 5% z 5 000 000+ CZK, tedy kolem 21 000 CZK měsíčně. A to je již částka, která stačí na pokrytí podstatné části výdajů běžné rodiny. V případě vyšší počáteční investice, se bude renta navyšovat.

Aktivity které jako investor do digitálních aktiv NEmusíte provádět, pokud spolupracujete s námi

Analýza digitálních aktiv

 Analýza nejkvalitnějších digitálních aktiv, zhodnocení jejich přínosu a potenciálu do budoucna, využití ekonometrického modelování jejich integrace a adopce.

 

Rozhodnutí jaká aktiva vybrat do portfolia z již více jak 6000 existujících kryptografických projektů.

Výběr kryptoměnových burz

Výběr důvěryhodných kryptoměnových burz, registrace a splnění KYC a AML požadavků.

 

Realizace nákupu digitálních aktiv ve vhodný čas.

Správa zhodnocování portfolia
(Staking, Lending)

Nastavení, začátek a správa stakingu. Výběr možností stakingu a procentuálního zhodnocení. Nalezení a využití lending platforem s pojištěním vkladů a výhodným zhodnocením.


Monitoring funkčnosti stakingu a lendingu a případné optimalizace.

Sledování a vyhodnocování trendů

Každodenní sledování novinek a reakce na případné změny legislativy či výhodnosti zhodnocení aktiv v portfoliu.

Důkladné zabezpečení investice

Zabezpečení digitálních aktiv na offline peněžence.

Správně načasovaný prodej aktiv

Prodej digitálních aktiv za co nejvýhodnějších podmínek při výběru renty či prodeji celého portfolia.

Vaše otázky

Je tato varianta zhodnocení garantována?

Při každé investici podstupujeme riziko. Ať už se jedná o akcie, ETF, nemovitosti či digitální aktiva. Zhodnocení je dle současné situace vývoje projektů digitálních aktiv pravděpodobné. A to na základě zvyšujícího se počtu transakcí a využití těchto platforem. Síť která poskytuje staking, garantuje odměnu, jelikož se svými digitálními aktivy podílíme na zabezpečení a decentralizaci sítě. Nelze garantovat cenu aktiva.

Jak jsou digitální aktiva zabezpečena?

Používáme nejmodernější offline peněženku Ledger Nano X a její uložení v depositním boxu v bance. Zároveň pokud jsou některá aktiva poskytnuta na Lending, tak aby generovala zúročení, jsou pojištěna u banky v Londýně.

Když budu chtít své prostředky vybrat dříve než za 5 let, je to možné?

Ano, můžete se rozhodnout kdykoliv a prodat své portfolio za aktuální cenu aktiv.

Jaké jsou poplatky?​

Jedny z nejnižších u aktivně spravovaného fondu. U tohoto programu je vstupní poplatek na zabezpečení portfolia a to 3% z investované částky. Žádný poplatek za správu portfolia a výplatu renty. Naší výkonnostní odměnou je 14% ze zisku při konečném prodeji portfolia.

Mohl bych si celé portfolio vytvořit, nastavit staking a spravovat investici kompletně sám?

Ano. To je samozřejmě možné. Naši investoři s námi spolupracují, jelikož se věnují svému primárnímu businessu a nám svěří určitou část svého investičního portfolia, jelikož nemají v této oblasti tolik zkušeností.

Naši obchodní partneři pro správu digitálních aktiv

Máme zde schválené firemní účty splňující veškeré legislativní požadavky.


Fond DAC je registrován u ČNB. Ta nevykonává dohled, ale povinně každý rok vykazujeme informace o fondu.